Kurs Poradnictwa i Opieki Nad Osobami Uzależnionymi "PTS" 2008 r.
Dodane przez Redakcja dnia 17 listopad 2007 23:22:52

 Kurs Poradnictwa i Opieki Nad Osobami Uzależnionymi "PTS" to pierwsze tego rodzaju szkolenie w Polsce, które mocno opiera się na zasadach biblijnych, a jednoczesnie w pełni korzysta z najlepszej wiedzy fachowej. Kurs dotychczas prowadzony przez Brytyjską Fundację Chrzescijanską "Life For The Word" (Życie dla Swiata) doczekał się wreszcie swojej w pełni polskiej edycji. Po raz pierwszy organizują go samodzielnie Misja "Nowa Nadzieja" wraz z Chrześcijańskim Stowarzyszeniem Dobroczynnym.
Naszą wizją jest wyposażanie Kosciołów i chrześcijan różnych wyznań do dzieła pomagania osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych.
Kurs PTS od wielu lat prowadzony jest z powodzeniem w Wielkiej Brytanii. Fundacja LFTW opracowała materiał w porozumieniu z najlepszymi specjalistami z Uniwersytetu Gloucestershire i uzyskała akredytacje tegoż uniwersytetu, dającą prawo do nadawania specjalnych certyfikatów w dziedzinie poradnictwa osobom kończącym szkolenie. Materiał kursu zaadaptowany do warunków polskich został udostępniony organizacjom chrześcijanskim w Polsce, których wizją jest przygotowanie wierzących do pracy z osobami uzależnionymi.

Kurs odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym przy Kościele Zielonoświątkowym w Świdnicy.
Szczegółowe informacje i ankieta zgłoszenia na stronie: http://www.mnn.kz.pl/ (za kz.pl)