Miliony muzułmanów nawraca się na chrześcijaństwo
Dodane przez Redakcja dnia 29 styczeń 2007 00:18:41
 Służba „Głos Salemu” (Salem Voice Ministry) ewangelizuje muzułmanów w Indiach i wielu innych muzułmańskich narodach. Istnieje około 500 ewangelistów usługujących pośród muzułmanów w różnych afrykańskich, środkowo-wschodnich oraz azjatyckich krajach. Duża liczba muzułmanów znajduje prawdę i przyjmuje zbawienie Jezusa Chrystusa dzień za dniem.
„Więcej muzułman nawróciło się na wiarę w Jezusa Chrystusa w ciągu ostatniej dekady niż w jakimkolwiek innym czasie w historii. Duchowa rewolucja przedziera się przez Północną Afrykę, Środkowy-Wschód oraz kraje azjatyckie”. Są to słowa Joela C.Rosenberga. Ponad 10,000 muzułmanów zaakceptowało Jezusa Chrystusa jako ich osobistego Zbawiciela  w Indiach w ciągu ostatniego roku. W Iraku zostało odnotowanych więcej niż 5,000 nawróceń muzułmanów na chrześcijaństwo od zakończenia głównych operacji z udziałem 14 nowych kościołów otwartych w Bagdadzie i tuzinów nowych kościołów otwartych w Kurdystanie, z których niektóre mają od 500 do 800 członków. Tysiące muzułmanów nawróciło się do Chrystusa i czci  Pana Jezusa w Maroku, Somalii, Indonezji, Tajlandii, Malezji, Singapurze, Pakistanie, Bangladeszu, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Mołdawii. Około miliona uwierzyło w Jezusa w ciągu ostatniej dekady w Egipcie.
Idris Salahudeen, pastor służby „Głos Salemu”, powiedział, że setki tysięcy zwykłych muzułmanów zaczyna wierzyć w Jezusa i potajemnie nawraca się na chrześcijaństwo - widząc brutalne zachowania fundamentalistów przeciwko chrześcijanom. Być może torturowanie jest oczyszczeniem dla nominalnych chrześcijan,aby mieli więcej wiary i odwagi. (Żródło: Salem Voice Ministries/Okno1040)