Jeżeli nie znasz Jezusa, to...

Nawet gdy żona starała się zaciągnąć go do kościoła, odpowiadał, że nie ma czasu na te "kościelne rzeczy". Jednak pewnego dnia miał wypadek na torze.

- To mnie przeraziło. Pomyślałem - co stałoby się, gdybym stracił życie tamtego dnia na torze Daytona? Poszedłbym do nieba czy do piekła? Pomyślałem sobie, że byłem dość dobrym człowiekiem, ale pozwólcie, że coś wam powiem: dobrzy ludzie idą do piekła - oświadczył. Jego kolejne słowa były równie mocne.

- Jeżeli nie znasz Jezusa Chrystusa jako swojego Pana i Zbawiciela, jeśli nie masz z Nim relacji, a On nie jest Panem Twojego życia, jeżeli nigdy nie upadłeś na kolana i nie poprosiłeś Go, by wybaczył twoje grzechy, jeśli jesteś po prostu dość dobrym facetem albo dość dobrą dziewczyną, to pójdziesz do piekła - powiedział.


Podkreślił, że dzień w którym ukląkł, by zaprosić Jezusa do swojego życia, był jego najlepszym dniem, który "zmienił wszystko". Podkreśla, że nadal miewa wypadki i kłopoty, ale nigdy nie czuje się sam. Opowiedział także o poronieniach swojej żony. Jak wyjawił, w pewnym momencie chcieli się już poddać i adoptować dziecko, ale modlili się. Bóg dał im pokój w sercu. Pierwsze dziecko urodziło im się w 1987 roku.

- Nie musisz iść sam. Upadnij na kolana i poproś o przebaczenie. On na ciebie czeka. Przy mnie był cały czas. Tylko tego nie wiedziałem, nie zdawałem sobie z tego sprawy - powiedział. (za Chnnews.pl)


dnia 12.02.2015 19:40 Drukuj


Mp3 Player
Czy Polacy są tolerancyjni wobec innych wyznań

Tak

Nie

Nie mam zdania

Copyright Radmin© czerwiec 2006
Główna  Czytelnia  Biblia  Poezja  Zasady wiary  Dekalog  Słownik  Współpraca  Polityka prywatności  Kontakt

Prosimy o przestrzeganie praw autorskich. Przedruki dozwolone wyłącznie po uzyskaniu zgody Ewangelista.pl
Przedstawione materiały są zgodne z zasadami naszej wiary, nie jest to jednak jednoznaczne z pełnym poparciem prywatnych postaw i zasad wiary
poszczególnych autorów oraz prezentowanych przez nich poglądów.

PHP-Fusion PL

5,453,008 unikalnych wizyt od czerwca 2006

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Treść reklam nie zawsze pokrywa się z poglądami Redakcji.