Publicznie przerwała modlitwę imama

Mimo tego, w listopadzie ubiegłego roku zorganizowano tam koncert w celu jednoczenia chrześcijan i muzułmanów, w repertuarze którego był zaplanowany utwór „The Armed Man - Msza dla pokoju” Karla Jenkinsa. W trakcie spotkania imam wezwał do modlitwy proklamując, że tylko Allah jest Bogiem. W tym momencie z balkonu kościoła poderwała się drobna posturą kobieta krzycząc, że „tylko Jezus jest Panem Niemiec. Ja związuję to przekleństwo!”. Zwróciła się też do widowni, mówiąc, że to co się dzieje to kłamstwo a wyrażenie Allahu Akbar towarzyszy muzułmanom podczas mordowania ludzi. Ostatecznie, kobieta została wyrzucona z koncertu „dla pokoju”.


Wspominając jednak swoje wystąpienie, Heidi Mund powiedziała, że jadąc do kościoła, nie wiedziała dokładnie po co tam jedzie. Nie miała też ułożonych słów, które ewentualnie miałaby wypowiedzieć. Poza tym, musiała pokonać aż półtorej godziny drogi, żeby uczestniczyć w koncercie i wahała się, czy rzeczywiście warto. Dostała jednak przekonanie od Boga, by dostać się na koncert. Gdy imam zaczął się modlić, kobieta poczuła święty gniew. Wtedy sprzeciwiła się wypowiadanym przez duchownego słowom.
Filmik z jej wystąpieniem zaczął podbijać Internet. (za cbn.com/chn24.pl)


dnia 06.04.2014 14:14 Drukuj


Mp3 Player
Czy Polacy są tolerancyjni wobec innych wyznań

Tak

Nie

Nie mam zdania

Copyright Radmin© czerwiec 2006
Główna  Czytelnia  Biblia  Poezja  Zasady wiary  Dekalog  Słownik  Współpraca  Polityka prywatności  Kontakt

Prosimy o przestrzeganie praw autorskich. Przedruki dozwolone wyłącznie po uzyskaniu zgody Ewangelista.pl
Przedstawione materiały są zgodne z zasadami naszej wiary, nie jest to jednak jednoznaczne z pełnym poparciem prywatnych postaw i zasad wiary
poszczególnych autorów oraz prezentowanych przez nich poglądów.

PHP-Fusion PL

5,407,576 unikalnych wizyt od czerwca 2006

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.


Treść reklam nie zawsze pokrywa się z poglądami Redakcji.